Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Keď hudba a krása pomáhajú 2016

8. mája 2016, PKO Nitra

Hudba a krása už po siedmy krát pomáhali. Program nabitý energiou a živými profesionálnymi vystúpeniami umelcov roztlieskali sálu estrádnej haly PKO. Deň matiek sa tak niesol v duchu poďakovaní mamám. Program otvorila Timey Hatvani opernou skladbou z Mozartovej opery Figarova svadba a speváčka Paulína Ištvancová využila možnosť odovzdať krásnu ružu svojej mame sediacej v hľadisku. Zohratí moderátori Táňa Šúrová a Lukáš Pinček viackrát rozosmiali obecenstvo a nastolili uvoľnenú atmosféru. Peter Cmorik odohral známe hity so svojou gitarou, Nika Karch zaklincovala večer s piesňou Sme také aké sme spolu s Beátou Dubasovou. Tanečné skupiny Eija a Catwalk z Nitry predviedli svoje najnovšie choreografie, s ktorými žnú úspechy na rôznych súťažiach.

Je už každý rok zvykom obohatiť program o pútavú módnu šou. Krásne dievčatá z Nitry predviedli extravagantné a veľmi príťažlivé modely Glamour Ibiza Style dovezené zo španielskeho ostrova Ibiza.
Medzi hosťami sa objavila aj aktuálna 1.vicemiss Slovenska Michaela Meňkyová, ktorá je už niekoľko rokov súčasťou podujatia a podporuje túto myšlienku. Skupina Alalya prišla po prvýkrát a obohatila program krásnym akustickým kvartetom na čele so speváčkou Editou.
A bola aj trojposchodová torta upečená známou slovenskou cukrárkou Monikou Siskovou, na ktorej si hostia pochutnali.

Speváčka a organizátorka večera Brigita Tarinová predviedla svoje umenie v poslednom čísle programu počas módnej šou, kedy na projekcii padali snehové vločky. „Pieseň Love me like you do od Ellie Goulding bola želaním Sylvii Jankovič, ktorá celú prehliadku pripravovala na Ibize. Nemohla som odmietnuť. Pieseň je nadčasová a nekonečne krásna ako je i láska matky,“ hovorí Brigita.
„Bolo mi cťou a potešením opäť pripraviť módnu šou pre túto jedinečnú udalosť, ktorá sa každý rok koná v Nitre,“ dodáva Sylvia Jankovič. „Zaslúži si oveľa viac mediálnej podpory a viac divákov.“

Počas módnej prehliadky sa predstavili

Večerom sprevádzali moderátori Rádia Jemné

Táňa Šúrová

Táňa Šúrová

Lukáš Pinček

Lukáš Pinček

Komu sme aj vďaka Vám pomohli?

Z výťažku z predaných vstupeniek sme podporili Chránenú dielňu Centra Slniečko n.o. a Spojenú školu internátnu v Nitre. Šek pre každého v hodnote 450 eur odovzdala osobne organizátorka a speváčka Brigita spolu s konateľom Televízie Nitrička Jánom Baranom.

Fotogaléria

Hlavní partneri

Kartel Nitra
REMAX Family
Bibus
K-Residents
Personality
Glamour Ibiza Style

Partneri

Garmond Nitra
west Bussines
Agropoistenie.sk
Coop Jednota Nitra
McDonalds
OpravyPocitacov.sk
Wasabi Nitra
Catering Service
Kóňastav
Oriflame
Katedra masmediálnej komunikácie a reklamy
V-Colour
Exclusive Events
Cashback City
Bramac
Tantal Nitra
Chateau Topolčianky
SOŠ Gastronómie
Zeleninári
Monikine torty
Sevo sound

Mediálni partneri

Mesto Nitra
Arriva
Antante Nitra
pardon
Nitralive.sk
Havran Photo
music-zone.sk
Soza
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.