Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Keď hudba a krása pomáhajú 2017

12. mája 2017 od 19:00
Nájomná jednotka 210, OC Max Nitra

Okrem hudobných hostí sme opäť privítali aj krásne dievčatá, ktoré predviedli spoločenské šaty na módnej šou Salónu Diamond. Pánov na pódiu zastupoval Martin Šmahel.

V úlohe moderátorov sme videli overenú dvojicu z Rádia Jemné

Táňa Šúrová

Táňa Šúrová

Lukáš Pinček

Lukáš Pinček

Komu sme aj vďaka Vám pomohli?

Martinovi z Veľkého Zálužia

Martin trpí nevyliečiteľnou chorobou. Louis-Barrovej syndróm ho v roku 2014 obral o možnosť chodiť. Vo februári oslávil svoje 11.narodeniny. Jeho oddaní rodičia potrebujú financie na pravidelnú liečbu v Mníchove a tiež na rehabilitácie na Slovensku, ktoré si bez pomoci dobrých ľudí nedokážu sami hradiť.

Súrodencom Katke a Matúšovi

Dvaja súrodenci a šikovní žiaci základnej školy Tulipánová boli zverení do starostlivosti svojho otca. Ten to nemá ľahké obzvlášť v lete počas prázdnin, keď musí chodiť do práce. Bol by vďačný, keby jeho deti mohli ísť do letného tábora. Dovoliť si to nemôže, preto potrebuje pomoc.

Rodine Martinka z Branču

V lete by oslávil svoje 4.narodeniny Martinko, usmievavý chlapček z Branču. V dvoch rokoch mu bol zistený zhubný nádor neuroblastom. Zvládol náročnú liečbu a proces transplantácie. Na konci udržiavacej liečby choroba zaútočila znova. Bol v starostlivosti detského hospicu Plamienok. Malý Martinko nás opustil nečakane začiatkom apríla 2017 počas príprav koncertu. Jeho rodičom odovzdáme finančný dar ako pomoc v tomto náročnom období.

Vďaka vašej účasti sa z predaja vstupeniek vyzbieralo krásnych 1220 eur. Ako sme sľúbili, celá táto suma bola rozdelená pre rodiny s ťažkým osudom.

To však nie je všetko… Pán poslanec Peter Oremus venoval 300 eur postihnutému dievčatku Monike na letný tábor. Veľká vďaka aj tímu Miracles studia, ktorý počas dobročinnéno Miracles Day vyzbieral celých 1300 eur. Tieto peniažky idú detskému oddeleniu Fakultnej nemocnice v Nitre.

V neposlednom rade za spoluprácu ďakujeme aj Branislavovi Diďákovi, rodine Daniely Szárazovej, Pavlovi Tkáčikovi a rodine Ľudmily Kupcovej.
Úprimne vám všetkým ĎAKUJEME.

Hlavní partneri

Miracles Studio
Salón DIamond
Marand stavebniny
Bibus
Kóňastav
K-Residents

Partneri

Garmond Nitra
Monkas
Schneider Slovensko
V-Colour
Aevitas
MBN Vercajch
Oriflame
REMAX Family
Catering Service
Chateau Topolčianky
Tantal Nitra

Mediálni partneri

TV Nitrička
Rádio MAX
ZOC Max
MY Nitrianske noviny
Arriva
See & Go
Rádio Plus
MojaNitra.sk
DobreNoviny.sk
pardon
Royal Press
Havran Photo
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.