Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Keď hudba a krása pomáhajú 2018

11. mája 2018

Ani tento večer nechýbala krása. Úžasné modelky počas módnej šou Salónu Diamond predviedli svadobné a spoločenské šaty a model Samuel Milota zase luxusné pánske obleky.

 Večerom sprevádzali Nikoleta Kováčová a Lukáš Pinček.

Nikoleta Kováčová

Nikoleta

Lukáš Pinček

Lukáš

Komu sme spoločne pomohli?

Opäť sa podarilo naplniť poslanie koncertu a pomohli sme rodinám v našej komunite. Rodičia Sofinky, Denisa a Viktora si tak odniesli šeky v celkovej hodnote 2710 eur.

Ďakujeme všetkým hosťom koncertu, partnerom i sponzorom, vďaka ktorým sa koncert realizoval už po deviatykrát.

null

Sofia, 3 roky

Sofia sa mala narodiť ako zdravé dieťa. Pri pôrode utrpela poškodenie mozgu ako následok nedostatku kyslíka, keďže na 15 minút prestala dýchať. Dnes má 3 roky. Jej diagnóza je veľmi zložitá. Trpí epilepsiou, je DMO – ležiaca, má v krku tracheostómiu, cez ktorú dýcha a je stále odsávaná. V brušku má zavedenú hadičku, cez ktorú je kŕmená. Reaguje iba na svetlo a tmu. Rodičia pravidelne absolvujú rehabilitačné pobyty v Šoproni i Šamoríne, aby napredovala a tešia sa z jej pokrokov. Tieto pobyty sú finančne náročné, nehovoriac a ďalších výdavkoch na pomôcky, vitamíny, hygienu a lieky. Aj vďaka koncertu Keď hudba a krása pomáhajú vieme Sofii a jej rodičom prispieť na lepší život.

null

Denis, 17 rokov

Denisko sa narodil predčasne. Hneď po narodení mu diagnostikovali hydrocefalus. Mal opakované operácie hlavičky. Postupne pribúdali ďalšie diagnózy: DMO, epilepsia, spastická kvadruparéza. Ako 14-ročnému mu implantovali baclofenovu pumpu na uvoľnenie spazmom, o rok neskôr bola nevyhnutná operácia ťažkej skoliózy. V marci oslávil Denis 17.narodeniny a je po ďalšej operácii. Denne navštevuje špeciálnu školu v Nitre. Pravidelne rehabilituje, absolvuje kúpeľnú liečbu. Teší sa na každé jedno cvičenie, má veľa energie a chuť do života. Pre mamičku Alexandru je to hnací motor, Deniskov úsmev jej dodáva silu. Jej syn miluje hudbu, varenie, športy. Má rád spoločnosť ľudí.

null

VIKTOR, 14 rokov

Viktor je žiakom špeciálnej školy v Nitre. V októbri 2017 mu diagnostikovali akútnu leukémiu. Prerušovane je hospitalizovaný na onkologickom oddelení na Kramároch, kde ho matka sprevádza a kvôli tomu nemôže chodiť do práce. Viktor má ešte brata Andreja, ktorý navštevuje strednú školu pre zdravotne postihnuté deti v Bratislave. Pani Dáša je rozvedená a bez pomoci dobrých ľudí by len ťažko pokryla bežné životné náklady. Centrum pre rodinu v Nitre tejto rodine už pomohlo, no keďže situácia je naďalej chronicky ťažká, výťažok z koncertu sa neminie účinku.

Hlavní partneri

Miracles Studio
Salón DIamond

Partneri

REMAX Family
Schneider Slovensko
McDonalds
Marand stavebniny
Top Roof
Garmond Nitra
Tectum Novum
Milá deva
Bibus
Oriflame
Chateau Topolčianky
Catering Service
BB Design
V-Colour

Mediálni partneri

ZOC Max
Mesto Nitra
Arriva
TV Nitrička
Rádio MAX
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.